SZIGEDI BÚTOR STÚDIÓ - Telefon: (+36)30 951 7110; 1134 Budapest XIII. ker., Kassák Lajos u. 11-13.

Bútorvásárló ügyfeleink kiszolgálásához, fenyőbútoraink kiszállításához, átadásához jól öltözött SOFŐR és BÚTORSZÁLLÍTÓ munkatársat keresünk.

Te lehetsz az új munkatársunk, ha:

  • van érvényes "B" kategóriás jogosítványod
  • van vezetési rutinod Budán és Pesten is, odatalálsz a címekre
  • mindig a megbeszélt időpontban, pontosan érkezel
  • udvarias vagy, különösen az ügyfelekkel
  • szívesen segítesz a vásárlóknak berendezni lakásaikat
  • szívesen segítesz a vásárlóknak összeszerelni, beállítani új bútoraikat
  • tudsz vigyázni a szép fenyőbútorainkra
  • tudsz vigyázni az ügyfeleink lakásaira, tisztaságára
  • jó erőben vagy
  • jó kapcsolatot tudsz fenntartani a munkatársaiddal
  • van humorod :-) (és az nekünk is tetszik)
  • szabálykövető vagy
  • boldogulsz az adminisztrációval
  • határozott személyiség vagy
  • tisztán, rendezetten, felkészítetten tudod tartani az autódat
  • felelősséget vállalsz a rád bízott autóért, bútorokért, a küldetések teljesítéséért
  • elfogadod a teljesítményarányos bérezést

Amit tőlünk várhatsz:

  • havonta kb. 50-80 kedves ügyfél, aki izgatottan várja új bútorait
  • havonta kb. 90-120 db fenyőbútor, ami csak rád vár, hogy célbajuttasd
  • fittness munkaidőben
  • változatos feladatok, munkahelyszínek
  • megbecsült pozíció a cégnél és a munkatársak mindennapi támogatása
  • szervezett csapatmunka
  • világos, teljesíthető elvárások
  • elismerések, visszajelzések a munkádról
  • segítség, gyakorlott, tapasztalt munkatársaktól
  • jutalék a befolyt szállítási díjakból

CSATLAKOZ HOZZÁNK!