SZIGEDI BÚTOR STÚDIÓ - Telefon: (+36)30 951 7110; 1134 Budapest XIII. ker., Kassák Lajos u. 11-13.

{SCPinterestShare href=https://szigedi.hu/allas-ajanlatok/asztalos-es-helyszini-felmero-munkatars layout=button_count image=https://szigedi.hu/images/stories/KarrierLehetosegek/Asztalos_GZ.jpg desc=Fenyőbútoraink szépséghibáinak kijavításához, a bútorok összeszereléséhez, beépítéséhez ASZTALOS munkatársat keresünk. Te lehetsz az új munkatársunk, ha: size=small}

Fenyőbútoraink szépséghibáinak kijavításához, a bútorok összeszereléséhez, beépítéséhez ASZTALOS munkatársat keresünk.

Te lehetsz az új munkatársunk, ha:

  • van asztalos vagy más faipari végzettséged
  • van néhány éves gyakorlatod asztalos műhelyben vagy bútorszerelésben
  • szereted a szakmádat
  • képes vagy a modern, városi asztalos elvárásoknak megfelelni
  • precízen, pontosan dolgozol
  • igényes vagy a munkádra
  • magabiztosan kezeled a faipari kisgépeket
  • mobil vagy (műhelyben és ügyfeleknél is dolgozol)
  • mindig a megbeszélt időpontban, pontosan érkezel
  • udvarias vagy, különösen az ügyfelekkel
  • szívesen segítesz a vásárlóknak berendezni lakásaikat
  • szívesen segítesz a vásárlóknak összeszerelni, beállítani új bútoraikat
  • tudsz vigyázni a szép fenyőbútorainkra
  • tudsz vigyázni az ügyfeleink lakásaira, tisztaságára
  • képes vagy rendet és tisztaságot tartani a munkakörnyezetedben
  • jó kapcsolatot tudsz fenntartani a munkatársaiddal
  • van humorod :-) (és az nekünk is tetszik)
  • szabálykövető vagy
  • boldogulsz az adminisztrációval
  • vannak ötleteid a bútorok jobbítására, a konstrukciók javítására

Amit tőlünk várhatsz:

  • sok-sok fenyőbútor, amit szebbé tehetsz
  • változatos feladatok, munka helyszínek
  • megbecsült pozíció a cégnél és a munkatársak támogatása
  • bútortervezők és asztalosműhelyek, akik várják jobbító javaslataidat
  • állandó, szakmai fejlődési lehetőség, kihívások
  • szervezett csapatmunka
  • világos, teljesíthető elvárások
  • elismerések, visszajelzések a munkádról
  • segítség, gyakorlott, tapasztalt munkatársaktól

CSATLAKOZ HOZZÁNK!